Версія для слабых на зрок

Графік правядзення «прамой тэлефоннай лініі»
кіраўніцтвам прадпрыемстваў, падначаленых
КУШВП «Брэсцкая гарадская ЖКГ»
на другое паўгоддзе 2019 года

Прозвішча Імя Імя па бацьку
Пасада
Дата і час
правядзення
Нумар
тэлефона
КВУП «Брэсцкі смеццеперапрацоўчы завод»
ГАЛЕНЧУК Уладзімір Аляксеевіч
дырэктар
05.10.2019
 

9:00 – 12:00
59 39 54
ШАРШНІЦКІ Дзмітрый Аляксандравіч
галоўны інжынер
16.11.2019
 

9:00 – 12:00
59 39 52
ЦЕРАШЧУК Алена Валянцінаўна
намеснік дырэктара па эканоміцы і збыце
17.08.2019
 

9:00 – 12:00
53 46 11
ХЛЕБУС Ганна Канстанцінаўна
намеснік дырэктара па ідэалагічнай працы, кадрах і побыце
27.07.2019
07.12.2019

9:00 – 12:00
59 39 64
ТАРАСЕВІЧ Сяргей Мікалаевіч
намеснік дырэктара па санітарнай ачыстцы
28.09.2019
 

9:00 – 12:00
53 71 15
ВКУП «Камунальнік»
КЛІМАХОВІЧ Юрый Віктаравіч
дырэктар
20.07.2019
19.10.2019

9:00 – 12:00
28 86 01
КУШНЕРУК Вадзім Міхайлавіч
галоўны інжынер
17.08.2019
16.11.2019

9:00 – 12:00
28 82 59
НЕСТЕPЧУК Алег Алегавіч
намеснік дырэктара па санітарыі
21.12.2019
 

9:00 – 12:00
28 94 90
ЕФІМУК Ігар Іванавіч
намеснік дырэктара па вытворчасці і ідэалагічнай працы
21.09.2019
 

9:00 – 12:00
28 94 90
КВУП «Брэствадаканал»
ПРАЛІСКА Андрэй Уладзіміравіч
дырэктар
20.07.2019
19.10.2019

9:00 – 12:00
45 21 68
ХМЯЛЬНІЦКІ Ігар Аляксандравіч
галоўны інжынер
06.07.2019
02.11.2019

9:00 – 12:00
45 44 03
ВІКТАРОВІЧ Нона Міхайлаўна
намеснік дырэктара па эканоміцы
14.09.2019
07.12.2019

9:00 – 12:00
45 20 40
ЦЯРЭШКА Генадзь Іванавіч
намеснік дырэктара па ідэалагічнай працы, кадрах і побыце
28.09.2019
21.12.2019

9:00 – 12:00
45 65 54
БУРКО Вячаслаў Анатольевіч
намеснік дырэктара па капітальным будаванні і рамонце
17.08.2019
23.11.2019

9:00 – 12:00
45 22 03
КУП «Брэсцкае дарожна-эксплуатацыйнае прадпрыемства»
БАГНЮК Павел Пятровіч
дырэктар
06.07.2019
07.12.2019

9:00 – 12:00
46 18 12
ПЕТРАНЕВІЧ Сяргей Фадзеевіч
галоўны інжынер
03.08.2019
02.11.2019

9:00 – 12:00
44 88 35
ТАБУНОЎ Рыгор Аляксандравіч
намеснік дырэктара
07.09.2019
 

9:00 – 12:00
53 49 76
АВАДОВІЧ Сяргей Барысавіч
намеснік дырэктара
05.10.2019
 

9:00 – 12:00
44 86 83
КУВП «Брэсцкая кацельная гаспадарка»
АВЯРЧУК Юрый Пятровіч
дырэктар
20.07.2019
19.10.2019

9:00 – 12:00
45 40 11
НАВІЦКІ Дзмітрый Фёдаравіч
галоўны інжынер
17.08.2019
16.11.2019

9:00 – 12:00
45 41 77
САДОЎСКІ Ігар Рамуальдавіч
намеснік дырэктара
21.09.2019
21.12.2019

9:00 – 12:00
53 94 15
КУП «Брэсцкае спецыялізаванае прадпрыемства»
ГЛУШАКОЎ Віктар Аляксеевіч
дырэктар
27.07.2019
26.10.2019

9:00 – 12:00
45 24 24
СІДАРУК Мікалай Мікалаевіч
галоўны інжынер
24.08.2019
23.11.2019

9:00 – 12:00
45 48 31
ЖЫГАЙЛА Канстанцін Уладзіміравіч
намеснік дырэктара па камерцыйных пытаннях
28.09.2019
28.12.2019

9:00 – 12:00
45 00 21
КУП «Брэсцкая фізкультурна-аздараўленчая служба»
БАГДАНОВІЧ Сяргей Аляксандравіч
дырэктар
03.08.2019
02.11.2019

9:00 – 12:00
29 24 09
АНТУСЕВІЧ Сяргей Уладзіміравіч
галоўны інжынер
10.08.2019
09.11.2019

9:00 – 12:00
29 24 03
ЛАПЦЕЙКІН Валерый Міхайлавіч
намеснік дырэктара
17.08.2019
16.11.2019

9:00 – 12:00
29 24 12
КУП «Жыллёвае рамонтна-эксплуатацыйнае ўпраўленне г. Брэста»
ГАДУН Ігар Львовіч
начальнік прадпрыемства
31.08.2019
30.11.2019

9:00 – 12:00
21 23 96
СУМАР Васіль Паўлавіч
галоўны інжынер
13.07.2019
12.10.2019

9:00 – 12:00
20 81 02
ВЕРАМЕЙКА Ігар Міхайлавіч
намеснік начальніка па эканоміцы і фінансах
07.09.2019
07.12.2019

9:00 – 12:00
21 87 28
ДАРАГОЙ Алег Леанідавіч
намеснік начальніка па эксплуатацыі жыллёвага фонду
17.08.2019
16.10.2019

9:00 – 12:00
21 24 96
СЕМЯНЮК Алена Мікалаеўна
намеснік начальніка па ідэалагічнай працы
28.09.2019
28.12.2019

9:00 – 12:00
21 03 18
БКУП «Парк культуры і адпачынку»
ШЧАГЕЛЬСКІ Андрэй Уладзіміравіч
дырэктар
17.08.2019
16.11.2019

9:00 – 12:00
20 73 64
ІОНАЎ Аляксандр Юр'евіч
галоўны інжынер
14.09.2019
14.12.2019

9:00 – 12:00
20 73 62